Naujos prekės

Raganė 'Frydreryk Chopin'

Bazinė kaina 10,00 € Kaina 7,00 €

Raganė 'Fryderyk Chopin' (lot. Clematis) Lenkiška veislė, turinti įdomių, pilkai mėlynų žiedų su kreivais kraštais ir kreminiais kuokeliais. Tinka tvoroms, sienoms, pavėsinėms, grotelėms ir poliams. Jis gali būti auginamas per natūralias atramas, tokias kaip dideli krūminiai, lapuočių ar ...

Raganė 'Asao'

Bazinė kaina 12,00 € Kaina 8,40 €

Raganė 'Asao' (lot. Clematis) išvesta Japonijoje 1971m. ir iki šiol populiari ir auginama. Nemėgsta itin karštų, saulėtų vietų, todėl nesodinkite labai saulėtose vietose.

Raganė 'Nelly Moser'

Bazinė kaina 12,00 € Kaina 8,40 €
Į krepšelį

IŠPARDUOTA

Raganė 'Nelly Moser' (lot. Clematis) egzistuoja ir savo populiarumo neprarado jau nuo pat 1897m., kai ji buvo išvesta. Viena iš populiariausių rūšų. Žydi gegužės-birželio mėn. ir pakartotinai rugsėjo mėn.

Eglė baltoji 'Rainbow End'

Bazinė kaina 12,00 € Kaina 8,40 €

Baltoji eglė 'Rainbow End' (lot.Picea Glauca) vidutinio aukščio baltosios eglės veislė, užauganti maksimaliai iki 2-2,5m. Per 10m. pasiekia 1,2m aukštį ir 1m. plotį. Atspari užterštam miesto orui, tačiau jautri druskoms.

Puskiparisis 'SunGold'

Bazinė kaina 12,00 € Kaina 8,40 €

Puskiparisis 'SunGold' (lot. Chamaecyparis pisifera) žemaūgė žirniavaisio puskiparisio veislė. Auga labai lėtai, per 10 metų užauga apie 1m aukščio ir 1,5m pločio. Atsparus šalčiams (iki -30°C), jautresni žiemos vėjams.

Puskiparisis 'Golden Mop'

Bazinė kaina 12,00 € Kaina 8,40 €

Puskiparisis 'Golden Mop' (lot.Chamaecyparis pisifera) užauga iki 1-2m aukščio ir kiek platesnis. Ūgliai tankūs, siūliški. Spygliukai žvyniški, tamsiai geltoni. Jaunus augalus pirmaisiais metais pridengti nuo šalčio. (Zona 4-8)

Puskiparisis 'Filifera Nana'

Bazinė kaina 12,00 € Kaina 8,40 €

Puskiparisis 'Filifera Nana' (lot. Chamaecyparis pisifera) nykštukinė veislė užauga iki 1,5m aukščio ir pločio. Spygliai žvyniški, prigludę prie šakelių, žali. Šaltomis žiemomis gali apšalti.

Katalpa 'Nana' (posk. 180-200cm)

Bazinė kaina 90,00 € Kaina 63,00 €

Katalpa 'Nana" (lot.Catalpa Bignonioides) skiepytas į 180-200 cm aukščio į kamieną. Dekoratyvus, vidutinio dydžio, plačia, apvalia laja, lapuotis medis, dar vadinamas Indijos pupelių medžiu. Lapai – širdies formos, dideli, švelniai plaukuoti, aukso geltonumo, vasarą – gelsvai žali. Ši veislė ...

Kadagys uolinis 'Blue Arrow'

Bazinė kaina 18,00 € Kaina 12,60 €

Kadagys Uolinis Blue Arrow (lot. Juniperus scopulorum Blue Arrow) yra gražus, siauras ir aukštas dekoratyvinis augalas, kuris puikiai tinka sodinimui tiek po vieną, tiek grupėse. Šis kadagys yra labai populiarus dėl savo mėlynos spalvos ir ilgaamžiškumo. Kadagys yra lėtai augantis, bet gana ...

Aronija juodavaisė 'Galicjanka'

Bazinė kaina 7,00 € Kaina 4,90 €

Juodavaisė Aronija (lot.Aronija Melanocarpa) viena iš geriausių juodavaisės aronijos veislių. Išskirtinė savybė, jog vaisiai prinoksta vienu metu. Kasmet gausiai dera. Vaisiai valgomi, perdirbami. Lapai rudenį nusidažo raudona spalva. Atsparumas grybinėms ligoms yra didelis. Vertinama, kaip ...

Prekė pridėta į palyginimą.