Agrastai

Agrastas (Ribes uva-crispa) – agrastinių šeimos daugiametis uogakrūmis. Labai plačiai auginama visoje Europoje. Viena iš populiariausių uogų Anglijoje. Lietuvoje auginama iš paprastojo agrasto rūšies kilusios kultūrinės veislės. Skanūs ir išskirtinai sveiki vaisiai yra puikus desertinis skanėstas. Vitaminų ir vertingų mineralų gausa yra pagrindinė priežastis, kodėl agrastų visada turėtų būti ant Jūsų stalo. Net besilaikantys dietos žmonės gali be apribojimų mėgautis šiomis uogomis, nes jos yra mažai kaloringos ir turi daug skaidulų. Be to, agrastai puikiai tinka konservavimui. Juose yra vertingų vitaminų C, A, B, taip pat mineralinių druskų ir magnio.

Agrastai

Aktyvūs filtrai

Agrastai ‘Niesluchovski‘

Bazinė kaina 9,50 € Kaina 6,65 €
Į krepšelį

IŠPARDUOTA

Agrastas 'Niesluchovski' – daugiametis uogakrūmis. Ukrainietiška, labai ankstyva (vaisiai sunoksta birželio pabaigoje -liepos pradžioje) agrastų veislė. Uogos tamsiai raudonos spalvos, didelės ir skanios  Krūmas vidutinio augumo, stačiais stiebais, labai atsparus šalčiui.

Agrastai 'Pushkinsky'

Bazinė kaina 5,00 € Kaina 3,50 €

Agrastai (Ribes grossularia) Pushkinsky – vidutinio dydžio (1 – 1,5 m) ir apimties krūmas. Beveik be spyglių. Uogos – gelsvai žalios, vidutinio dydžio, saldžiarūgščio skonio, minkštimas labai sultingas.

Agrastai 'Mucurines'

Bazinė kaina 9,50 € Kaina 6,65 €

Agrastai (Ribes grossularia) 'Mucurines' - tai gerai žinoma, labai vaisinga agrasto atmaina, kuri puikiai tinka mėgėjiškam bei komerciniam auginimui. Duoda didelius, žalius, o visiškai sunokusius – žalius ir geltonus vaisius. Jų minkštimas saldžiarūgštis, labai skanus.

Agrastai ‘Kamieniar‘

Bazinė kaina 9,50 € Kaina 6,65 €
Į krepšelį

IŠPARDUOTA

Ukrainietiška veislė ‘Kamieniar‘ yra raudonas desertinis agrastas. Vaisiai vidutinio dydžio, raudonos spalvos, plona odele, labai skanūs. Labai atsparus šalčiui ir ligoms. Gali būti kaip dekoratyvinis akcentas ...

Agrastas 'Invicta'

Bazinė kaina 10,00 € Kaina 7,00 €
Į krepšelį

IŠPARDUOTA

Desertinė agrastų veislė, vaisiai dideli, žalios spalvos ,labai gero saldžiarūgščio skonio. Vaisiai sunoksta Liepos mėn. antroje pusėje. Greitai augantis krūmas, užsauga iki 1,50cm aukščio, atsparus šalčiams bei ligoms. 

Agrastai 'Rodnik'

Bazinė kaina 9,50 € Kaina 6,65 €
Į krepšelį

IŠPARDUOTA

Agrastai (Ribes grossularia) 'Rodnik'. Krūmas stipraus augimo, beveik be spyglių. Uogų odelė geltonai žalia, o visiškai sunokusių – geltona. Uogos didelės, vidutiniškai sveria 5-5,5 g. Labai skani, aromatinga, desertinė agrastų veislė.

Agrastai ‘Severnyj Kapitan‘

Bazinė kaina 10,00 € Kaina 7,00 €
Į krepšelį

IŠPARDUOTA

Agrastas bespyglis 'Severnyj kapitan' (lot. Ribes uva-crispa ‘Sievernyj kapitan') - tai viena iš nepretenzingiausių Rusiškų veislių. Vidutiniškai ankstyva, derlinga, atspari sausrai, turinti puikų atsparumą šalčiui (iki -40oC) ir atsparumą ligoms veislė. Stiebai ir ūgliai ...

Prekė pridėta į palyginimą.