Kiti medžiai

Rasta 19 prekės(-ių).

Rodoma 1-19 iš 19 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Guoba olandinė Wredei

Bazinė kaina 38,00 € Kaina 26,60 €

Guoba olandinė 'Wredei' (lot. Ulmus hollandica 'Wredei') - medis kompaktiška glausta laja, vertikaliai augančiomis šakomis. Jauni lapai šviesiai geltoni, vėliau geltoni, žaliai-geltoni. Atsparus sausroms. Nereiklus dirvožemiui. Tinka spalviniams deriniams soduose, parkuose.

Robinija plaukuotoji

Bazinė kaina 40,00 € Kaina 28,00 €

Skiepyta. Žydintys medžiai visuomet papildys kiekvieną sodą. Medis suteikia nepakartojamą vaizdą pavasario viduryje, kuomet pražysta rožinių žiedų kekėmis. Sulapoja vėlų pavasarį, o žiedai atsiranda vos už kelių savaičių, gegužės pabaigoje. Žydi gan ilgai, 2-4 savaites. Žiedai panašūs į ...

Robinija baltažiedė 'Frisia'

Bazinė kaina 40,00 € Kaina 28,00 €

Skiepyta. Lapuočių medis, iki 12 m aukščio ir 8 m pločio, ovalus su stačiomis šakomis, jauni ūgliai turi vyno raudonumo dyglius (spyglius). Lapai panašūs į rūšies tipą, bet pavasarį ryškiai geltoni, o vasarą žalsvai geltoni.

Guoba Jacqueline Hillier

Bazinė kaina 10,00 € Kaina 7,00 €

Žemaūgis, gana lėtai augantis medelis. Iš pradžių auga kaip krūmas, per daug metų išauga į bonsai primenantį medelį. Lapai smulkūs, žali, labai tankiai apaugę šakeles. Per 10 metų užauga apie 1 m aukščio. Atspari guobų marui.

Robinija baltažiedė 'Umbraculifera'

Bazinė kaina 70,00 € Kaina 49,00 €

Skiepyta į kamieną (180-200 cm). Mažas medis su sferine laja iki 5-6 m aukščio ir pločio. Kasmetinis genėjimas išlaiko lają kompaktišką. Negenimas medis sukuria skėtinį vainiką. Tada gali pasiekti iki 8 m aukštį. Šakos neturi spyglių. Žali lapai yra mažesni nei rūšies, išsprogsta vėlai ir ...

Robinija 'Twisty Baby'

Bazinė kaina 60,00 € Kaina 42,00 €

Skiepyta į kamieną (120-140 cm). Patrauklus, akį traukia iš tolo, vidutinio dydžio krūmas su išraižytomis šakomis. Įprastas maksimalus aukštis yra apie 3 m po 20 metų. Ryškiai žaliais lapais, kurie susisuka kaip ir šakelės, jauni ūgliai šakojasi zigzagais. Susiraitę lapai rudenį pagelsta. ...

Karklas sveikalapis 'Hakuro Nishiki' 180

Bazinė kaina 33,00 € Kaina 23,10 €

Skiepyta į stiebą (180 cm). Užauga apie 2 m aukščio ir pločio krūmas. Šviesamėgis, atsparus šalčiui, nereiklus dirvožemiui, mėgsta drėgnesnes vietas. Lengvai formuojamas. Vertinamas dėl tankios lajos ir margų, baltai žalių, lapų. Pavasarį ūglių viršūnėlės ryškiai rausvos, auga greitai.

Vyšnia smailiadantė 'Amanogawa'

Bazinė kaina 35,00 € Kaina 24,50 €
Į krepšelį

IŠPARDUOTA

Skiepyta. Lėtai augantis nedidelis medis siauros kolonos formos laja. Vėliau rausvai rudos šakelės šiek tiek nusvyra ir suformuoja siauros vazos formą. Užauga iki 4-7 m aukščio ir tik iki 1-2 m pločio. Idealiai tinka mažiems sodams.

Vyšnia smailiadantė-sakura 'Royal Burgundy'

Bazinė kaina 35,00 € Kaina 24,50 €
Į krepšelį

IŠPARDUOTA

Skiepyta į stiebą (140-160 cm). Sakura - japoninė vyšnia 'Royal Burgundy' patraukia dėmesį kontrastingais blizgiais, gilios vyno - tamsiai violetinės spalvos lapais ir nuostabaus grožio pilnaviduriais rausvais žiedais. Paprastai žydi kovo–balandžio mėn.

Vyšnia pavasarinė-sakura 'Pendula Rubra'

Bazinė kaina 35,00 € Kaina 24,50 €
Į krepšelį

IŠPARDUOTA

Skiepyta į stiebą (140-160 cm). Medis šiek tiek svyrančiomis šakomis. Užauga iki 2-4 m aukščio. Lapai žali, ovalūs, smailėjantys, rudenį - geltoni, oranžiniai. Žydi anksti pavasarį prieš sulapojant gegužės mėnesį, žiedai švelniai rožiniai.

Plaukuotoji robinija

Bazinė kaina 40,00 € Kaina 28,00 €
Į krepšelį

IŠPARDUOTA

Skiepyta. Dekoratyviniai vasaržaliai medžiai ar krūmai. Lapai neporiškai plunksniški, augantys pražangiai. Rakiai nešakoti. Žiedai sutelkti nusvirusiose kekėse, išaugusiose lapų pažastyse. Žiedai baltos, rožinės ar purpurinės spalvos. Ankštys daugiasėklės, plokščios.

Robinija baltažiedė (Akacija) 'FRISIA'

Bazinė kaina 40,00 € Kaina 28,00 €
Į krepšelį

IŠPARDUOTA

Skiepyta. Forma buvo išauginta Olandijoje 1935 metais. Sudėtiniai lapai įprastos formos, susideda iš 9–19 elipsiškų, 2–4,5 cm dydžio lapų segmentų. Išdygę lapai būna oranžinės geltonos spalvos, vasarą pasidaro žalsvai geltoni, o rudenį giliai aukso geltonumo. Žydi gegužės – birželio mėnesiais ...

Robinija baltažiedė (Akacija) 'Twisty Baby'

Bazinė kaina 60,00 € Kaina 42,00 €
Į krepšelį

IŠPARDUOTA

Skiepyta į stiebą (120-140 cm). Patrauklus, akį traukia iš tolo, vidutinio dydžio krūmas su išraižytomis šakomis. Įprastas maksimalus aukštis yra apie 3 m po 20 metų. Ryškiai žaliais lapais, kurie susisuka kaip ir šakelės, jauni ūgliai šakojasi zigzagais. Susiraitę lapai rudenį pagelsta. Visą ...

Blindė paprastoji 'Kilmarnock'

Bazinė kaina 15,00 € Kaina 10,50 €
Į krepšelį

IŠPARDUOTA

Skiepyta į stiebą (150 cm). Dekoratyvus, greitai augantis, plačiai svyrančiomis šakomis. Vyriškas augalas. Dažniausiai auginamas įskiepytas į poskiepį. Sudaro mažą verkiantį medį su tankiu vainiku sudarytu iš standžių, gelsvai rudų, svyrančių ūglių.

Karklas sveikalapis 'Hakuro Nishiki'

Bazinė kaina 15,00 € Kaina 10,50 €
Į krepšelį

IŠPARDUOTA

Skiepyta į stiebą (150 cm). Užauga apie 2 m aukščio ir pločio krūmas. Šviesamėgis, atsparus šalčiui, nereiklus dirvožemiui, mėgsta drėgnesnes vietas. Lengvai formuojamas. Vertinamas dėl tankios lajos ir margų, baltai žalių, lapų. Pavasarį ūglių viršūnėlės ryškiai rausvos, auga greitai.

Prekė pridėta į palyginimą.