Kiti medžiai

Rasta 16 prekės(-ių).

Rodoma 1-16 iš 16 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Šeivamedis juoduogis 'Hashberg'

Bazinė kaina 5,00 € Kaina 3,50 €

Šeivamedis juoduogis ‘HASHBERG’ (lot. Sambucus nigra ’). Užauga iki 1,5m.pločio bei 3m.aukščio.

Lapai žali, uogos juodos,sultingos, daugiausiai naudojamos perdirbtos,gausios vitaminų,taip pat naudojamos vyno gamybai.

Sunoksta Rugpjūčio - Rugsėjo mėn. 

Šeivamedis juoduogis ‘SAMPO’

Bazinė kaina 5,00 € Kaina 3,50 €

Šeivamedis juoduogis ‘SAMPO’ (lot. Sambucus nigra ‘Sampo’). Užauga iki 2,5m.pločio bei 2,5m.aukščio.

Lapai žali, uogos juodos,sultingos,labai aromatingos, daugiausiai naudojamos perdirbtos,gausios vitaminų.

Sunoksta Rugpjūčio - Rugsėjo mėn. 

Guoba olandinė Wredei

Bazinė kaina 38,00 € Kaina 26,60 €

Guoba olandinė 'Wredei' (lot. Ulmus hollandica 'Wredei') - medis kompaktiška glausta laja, vertikaliai augančiomis šakomis. Jauni lapai šviesiai geltoni, vėliau geltoni, žaliai-geltoni. Atsparus sausroms. Nereiklus dirvožemiui. Tinka spalviniams deriniams soduose, parkuose.

Robinija baltažiedė 'Frisia'

Bazinė kaina 40,00 € Kaina 28,00 €

Skiepyta. Lapuočių medis, iki 12 m aukščio ir 8 m pločio, ovalus su stačiomis šakomis, jauni ūgliai turi vyno raudonumo dyglius (spyglius). Lapai panašūs į rūšies tipą, bet pavasarį ryškiai geltoni, o vasarą žalsvai geltoni.

Robinija baltažiedė 'Umbraculifera'

Bazinė kaina 70,00 € Kaina 49,00 €

Skiepyta į kamieną (180-200 cm). Mažas medis su sferine laja iki 5-6 m aukščio ir pločio. Kasmetinis genėjimas išlaiko lają kompaktišką. Negenimas medis sukuria skėtinį vainiką. Tada gali pasiekti iki 8 m aukštį. Šakos neturi spyglių. Žali lapai yra mažesni nei rūšies, išsprogsta vėlai ir ...

Guoba Jacqueline Hillier

Bazinė kaina 10,00 € Kaina 7,00 €

Žemaūgis, gana lėtai augantis medelis. Iš pradžių auga kaip krūmas, per daug metų išauga į bonsai primenantį medelį. Lapai smulkūs, žali, labai tankiai apaugę šakeles. Per 10 metų užauga apie 1 m aukščio. Atspari guobų marui.

Robinija plaukuotoji

Bazinė kaina 40,00 € Kaina 28,00 €

Skiepyta. Žydintys medžiai visuomet papildys kiekvieną sodą. Medis suteikia nepakartojamą vaizdą pavasario viduryje, kuomet pražysta rožinių žiedų kekėmis. Sulapoja vėlų pavasarį, o žiedai atsiranda vos už kelių savaičių, gegužės pabaigoje. Žydi gan ilgai, 2-4 savaites. Žiedai panašūs į ...

Vyšnia smailiadantė 'Amanogawa'

Bazinė kaina 35,00 € Kaina 24,50 €
Į krepšelį

IŠPARDUOTA

Skiepyta. Lėtai augantis nedidelis medis siauros kolonos formos laja. Vėliau rausvai rudos šakelės šiek tiek nusvyra ir suformuoja siauros vazos formą. Užauga iki 4-7 m aukščio ir tik iki 1-2 m pločio. Idealiai tinka mažiems sodams.

Vyšnia smailiadantė-sakura 'Royal Burgundy'

Bazinė kaina 35,00 € Kaina 24,50 €
Į krepšelį

IŠPARDUOTA

Skiepyta į stiebą (140-160 cm). Sakura - japoninė vyšnia 'Royal Burgundy' patraukia dėmesį kontrastingais blizgiais, gilios vyno - tamsiai violetinės spalvos lapais ir nuostabaus grožio pilnaviduriais rausvais žiedais. Paprastai žydi kovo–balandžio mėn.

Vyšnia pavasarinė-sakura 'Pendula Rubra'

Bazinė kaina 35,00 € Kaina 24,50 €
Į krepšelį

IŠPARDUOTA

Skiepyta į stiebą (140-160 cm). Medis šiek tiek svyrančiomis šakomis. Užauga iki 2-4 m aukščio. Lapai žali, ovalūs, smailėjantys, rudenį - geltoni, oranžiniai. Žydi anksti pavasarį prieš sulapojant gegužės mėnesį, žiedai švelniai rožiniai.

Blindė paprastoji 'Kilmarnock'

Bazinė kaina 15,00 € Kaina 10,50 €
Į krepšelį

IŠPARDUOTA

Skiepyta į stiebą (150 cm). Dekoratyvus, greitai augantis, plačiai svyrančiomis šakomis. Vyriškas augalas. Dažniausiai auginamas įskiepytas į poskiepį. Sudaro mažą verkiantį medį su tankiu vainiku sudarytu iš standžių, gelsvai rudų, svyrančių ūglių.

Robinija 'Twisty Baby'

Bazinė kaina 60,00 € Kaina 42,00 €
Į krepšelį

IŠPARDUOTA

Skiepyta į kamieną (120-140 cm). Patrauklus, akį traukia iš tolo, vidutinio dydžio krūmas su išraižytomis šakomis. Įprastas maksimalus aukštis yra apie 3 m po 20 metų. Ryškiai žaliais lapais, kurie susisuka kaip ir šakelės, jauni ūgliai šakojasi zigzagais. Susiraitę lapai rudenį pagelsta. ...

Prekė pridėta į palyginimą.