Aktinidijos

Aktinidijų sodinukai internetu. Prekiaujame populiariausių veislių aktinidijų sodinukais.

Aktinidijos (mini kiviai) yra kilusios iš Tolimųjų Rytų. Vietiniai gyventojai jų uogas nuo seno naudoja ne tik maistui, bet ir gydymui. Vaisiuose yra daug organizmui reikalingų medžiagų: organinių rūgščių, pektino, karotino, vitaminų C, E, cukraus, kuris ir nulemia uogų skonį – jos saldžios arba saldžiarūgštės su švelniu ananasiniu aromatu. Pagal vitamino C kiekį aktinidijos, kaip jau minėta, pralenkia kitus augalus. Užtenka kasdien suvalgyti po 3-5 žalias, šaldytas arba džiovintas uogas, ir organizmas apsirūpina reikiamu jų kiekiu. Jų vaisiuose esantys vitaminai padidina atsparumą infekcinėms ligoms, gerina raumenų tonusą, apsaugo nuo aterosklerozės ir kitų širdies bei kraujagyslių sistemos ligų.

Aktinidijos

Rasta 11 prekės(-ių).

Rodoma 1-11 iš 11 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Aktinidija smailialapė JUMBO (moteriška)

Bazinė kaina 8,50 € Kaina 5,95 €

(Actinidia arguta JUMBO) Vėlyva, vaisiai sunoksta spalio mėn. pirmoje pusėje. Derlinga veislė (4-5 kg .nuo suaugusio krūmo). Vaisiai labai dideli - didžiausi lyginant su kitomis veislėmis ( 5-cm. ilgio ir 3cm. pločio ), masė apie 20g., gero aromato, malonaus, saldaus, medų primenančio skonio.

Aktinidija smailialapė GENEVA (moteriška)

Bazinė kaina 10,00 € Kaina 7,00 €

(Actinidia arguta GENEVA) Vaisiai sunoksta rugsėjo antroje pusėje, labai derlinga veislė. Vaisiai vidutinio dydžio (3 cm. ilgio ir 2 cm. pločio) masė 7-12g. Gero aromato, malonaus, saldaus, medų primenančio skonio, vaisių odelė nekieta.

Aktinidija smailialapė Issai

Bazinė kaina 10,00 € Kaina 7,00 €

Aktinidija smailialapė 'Issai' – tai labai derlinga, savidulkė aktinidijų veislė, kilusi iš Japonijos. Vaisiai vidutinio dydžio (apie 2,5 cm ilgio ir 1 cm pločio), rausvai žalsvos spalvos, pasižymi labai geromis skonio savybėmis - saldūs, sultingi, aromatingi, šiek tiek primena kivi vaisių.

Aktinidija smailialapė ANANASNAJA (moteriška)

Bazinė kaina 10,00 € Kaina 7,00 €

(Actinidia arguta Ananasnaja) Vėlyva veislė. Vaisiai sunoksta rugsėjo gale - spalio pradžioje, labai derlinga veislė. Vaisiai vidutinio dydžio. (3,5-cm. ilgio ir 2 cm. pločio) vid. masė 7-12g, vidaus masė žalios spalvos, gero aromato, malonaus, saldaus, medų primenančio skonio.

Aktinidija 'Weiki Duo' (moteriška - vyriška)

Bazinė kaina 8,50 € Kaina 5,95 €
Į krepšelį

IŠPARDUOTA

(lot.Actinidia arguta 'Weiki Duo') kartu moteriška ir vyriška - labai derlinga veislė išvesta Vokietijoje. Vaisiai cilindro formos, iki 3,5 cm ilgio ir 7–12 g svorio, šiek tiek suplotos formos, tamsiai žalios spalvos, iš saulės pusės raudonai rudi. Sunoksta spalio viduryje. Auga labai ...

Prekė pridėta į palyginimą.