• −30%

Hortenzija šluotelinė Polestar 'Breg14' PBR

Kodas: Polestar Breg14

12,00 €
8,40 € Sutaupote 30%
Su mokesčiais

Šluotelinė hortenzija Polestar 'Breg14' PBR - tai viena naujausių ir žemiausių šluotelinių hortenzijų veislių, ji užauga tik iki 40-60 cm aukščio. Žydėti pradeda labai anksti-birželio pabaigoje. Pradžioje žydėjimo žiedai balti, vėliau įgauna rausvą (lašišos) atspalvį ir sezono pabaigoje rugsėjo mėn.-sodriai rožiniai. Visiškai atspari šalčiui -30"C (USDA 5 atšiaurumo zona).

Augalo amžius / vazono dydis / aukštis:
Kiekis

  • Saugus užsakymas Saugus užsakymas
  • Greitas pristatymas Greitas pristatymas
  • Kokybės garantija Kokybės garantija

Aukštis

0,4-0,6 m

Plotis

0,4-0,6 m

Žydėjimas

Birželis-rugsėjis

Atsparumas

Atspari šalčiui

Vieta

Dalinis pavėsis

Drėgmė

Didelė

Hortenzija šluotelinė Polestar 'Breg14' PBR. (lot.Hydrangea paniculata 'Breg14')

Veislės ypatumai: tai viena naujausių ir žemiausių šluotelinių hortenzijų veislių, per augimo sezoną gali pasiekti iki 40-60 cm.aukščio. Rinkoje pasirodė 2017 m. Pagrindiniai jo privalumai yra kompaktiška forma ir labai gausus ir ilgas žydėjimas. Žiedai lengvai kvapnūs,formuojasi ant vienmečių ūglių, pradžioje žydėjimo žiedai balti, vėliau įgauna rausvą -lašišos atspalvį ir sezono pabaigoje -rugsėjo mėn. sodriai rožiniai, beveik grynos raudonos spalvos. Lapai maži, tamsiai žali. Tinkamam augimui nereikia labai didelės priežiūros, jos bus patenkintas vidutiniškai derlingu, vidutinio drėgnumo dirvožemiu, teikia pirmenybę saulėtoms vietoms, tačiau gerai auga ir daliniame pavėsyje. Atspari veislė: praktiškai neserga ir nepuola kenkėjai. Dėl mažo dydžio jos puikiai tinkamos sodinti į konteinerius balkonuose ir terasose. Prieš prasidedant žiemai, šaknų sistemą reikia apsaugoti nuo užšalimo, indą uždengiant polistirolu, apvyniojant džiutu arba, jei turime sodą- indą įkasant žiemai. Sodinant į kvadratinius indus, galima jau iš anksto numatyti -iškloti konteinerius iš vidaus. Į žemę pasodinti augalai yra visiškai atsparūs šalčiui ir jų nereikia dengti. Veislė puikiai tinka sodinti mažuose kiemo soduose gėlynuose kartu su kitais krūmais ir daugiamečiais augalais.

Dirvožemis: vidutiniškai derlingas ir vidutiniškai drėgnas, lengvai rūgštus (pH 5-6).

Atsparumas: Visiškai atspari šalčiui -30'C(USDA 5 atšiaurumo zona ), grybelinėms ligoms , kenkėjams.

Kilmė: atradėjas, selekcininkas: Arie Jacobus Bregman Olandija ; prekybos įvadas: veisliniai augalai V.O.F. 2016 m Pastaba: Polestar 'Breg14' PBR -santrumpa PBR Plant Breeders' Rights(augalų selekcininkų teisės) reiškia, kad veislė buvo pateikta Bendrijos augalų veislių tarnybai (CPVO) ir yra saugoma visose ES šalyse.

Apdovanojimai: auksinis medalis De Garden Trails&Trade paroda 2018 m. Boskoop, Olandija.


34 Prekės

Panašios prekės (16):

Prekė pridėta į palyginimą.