• −30%
  • −30%

Šilkmedis baltasis

Kodas: Šilkmedis baltasis

12,00 €
8,40 € Sutaupote 30%
Su mokesčiais

Šilkmedis baltasis (lot. Morus alba) medis (iki 12-15 m aukščio) su tankiu plačiai svyrančiu vainiku. Vaisiai skanūs (sunoksta rugpjūčio mėn), saldūs. Juose gausu vitaminų A, C, B grupės vitaminų, flavonoidų ir taninų. Jie rekomenduojami diabetikams ir žmonėms besilaikantiems dietos, visos augalo dalys turi gydomųjų savybių.

Augalo amžius / vazono dydis / aukštis:
Kiekis

  • Saugus užsakymas Saugus užsakymas
  • Greitas pristatymas Greitas pristatymas
  • Kokybės garantija Kokybės garantija

Baltasis šilkmedis yra atsparesnis šalčiui, kuris skiriasi nuo pusbrolio juodojo šilkmedžio daugiausia lapų rūšimi (ant vieno medžio gali būti ovalių ir stipriai įlenktų lapų) ir vaisiaus spalva bei skoniu. Nors baltojo šilkmedžio vaisiai nėra taip vertinami kaip juodojo šilkmedžio vaisiai, bet mūsų klimato sąlygomis jie auga gana gerai, todėl ši veislė labai populiari.

 

Šilkmedžio auginimas ir priežiūra:

Baltojo šilkmedžio dydis yra panašus į juodojo šilkmedžio, todėl jam reikia daug vietos. Jei norime auginti šį šilkmedį mažesnėje erdvėje, turime pakoreguoti jo dydį genėdami.

Šilkmedžiai gerai toleruoja šią procedūrą, todėl netgi galite juos panaudoti kurdami suformuotas gyvatvores. Tačiau reikia atsiminti, kad stipriai ir dažnai genėtas šilkmedis, laikomas gyvatvorės pavidalu, vargu ar duos vaisių ir išliks daugiau kaip dekoratyvinis augalas.

Šilkmedžio genėjimas - ir storos gyvatvorės formavimas, ir formavimas - visada atliekamas ankstyvą pavasarį arba vasaros pabaigoje (pakankamai anksti, kad pjaunamos žaizdos sugytų iki žiemos), nes pavasarį arba vasaros pradžioje nupjautas medis praras daug sulčių, todėl jį labai silpnins.

Baltoji šilkmedžio auginimo sąlygos:

Baltąjį šilkmedį gana lengva užauginti. Pirmenybė teikiama saulėtoms ar nedaug užpavėsintom vietoms. Jam patinka ramios vietos. Dirvožemis turi būti drėgnas, oro, priesmėlio ar priemolio, net nelabai derlingas. Geriausiai auga kai dirvožemio pH neutralus.

Augalas atsparus sausrai ir oro taršai.

Baltieji šilkmedžiai yra gana reiklūs ir termofiliniai augalai, tačiau juos auginti nėra sunku ir, jei mes suteiksime jiems tinkamas sąlygas, jie nesukels didelių rūpesčių, nėra jautrūs ligoms ir kenkėjams, todėl jiems nereikia jokios ypatingos priežiūros. Jie taip pat gerai dauginasi, nes noriai sukuria lengvai įsišaknijančius šaknų išsiurbėjus. Baltasis šilkmedis gali būti auginamas sode ir kaip naudingas augalas (vaisiai gaunami penktaisiais auginimo metais ar anksčiau), ir kaip dekoratyvinis augalas.

15 Prekės

Panašios prekės (16):

Prekė pridėta į palyginimą.