• −30%
  • −30%

Kadagys tarpinis 'Gold Star'

Kodas: BA/Juniperus media

9,50 €
6,65 € Sutaupote 30%
Su mokesčiais

Juniperus pfitzeriana 'Gold Star' greitai augantis, aukso geltonumo krūmas. Po 10 auginimo metų pasiekia 0,5 m aukščio ir 1-1,5 m skersmens. Visiškai atspari šalčiui (USDA 5a atšiaurumo zona ) ir sausrai.

Augalo amžius / vazono dydis / aukštis:
Kiekis

  • Saugus užsakymas Saugus užsakymas
  • Greitas pristatymas Greitas pristatymas
  • Kokybės garantija Kokybės garantija

Juniperus × pfitzeriana 'Gold Star'

Sinonimai lot.: Juniperus × media 'Gold Star'

Tai mažas, greitai augantis, aukso geltonumo krūmas. Po 10 auginimo metų pasiekia 0,5 m aukščio ir 1-1,5 m skersmens. Volelio formos ūglių lapiją sudaro ir žvyneliai, ir trumpi, minkšti spygliai, visi  jie aukso spalvos. Spygliai ir žvynai ant krūmo viduje paslėptų ūglių dažniausiai būna šviesiai žalios arba citrininės žalios spalvos. Iš krūmo centro sklindančios šakos šiek tiek iškilusios virš žemės. Intensyviausiai spalvingos   jaunos ataugos, šiek tiek pasvirusios žemės link. Laikui bėgant, šakelės sudaro sluoksnius , kurių dėka krūmai išlaiko patrauklią formą ir nėra pernelyg išsiplėtę.
Atsparumas: visiškai atsparI šalčiui (USDA 5a atšiaurumo zona ) ir sausrai.
Dirvožemis ir vieta: gerai auga saulėtose vietose, vidutiniškai lengvose ir gerai drenuotose dirvose, taip pat ir mažai maistingų medžiagų turinčiose dirvose. Sekli šaknų sistema, plačiai išsišakojusi. Dėl šios priežasties jis netoleruoja persodinimo. Reikėtų pirkti tokius augalus, kurie auginami vazonuose arba kasami su dideliu šaknų gumulėliu, o ne su vadinamąja plika šaknimi. Krūmai gerai ištveria vasaros karštį ir sausras, yra sveiki ir žvalūs. Veislę rekomenduojama auginti namų soduose ir viešuose želdynuose tiek pavieniui, tiek grupėmis. Puikiai tinka kaip žemės dangos augalas, ypač visų rūšių šlaituose ir pylimuose. Sekli šaknų sistema saugo pylimus nuo vandens erozijos, o vešli antžeminė dalis saugo dirvos paviršių nuo vėjo ir piktžolių.
Kilmė ir kiti ypatumai: prekybos įvadas:  J.C. Bakker  medelynas 1961 Ontario, Kanada. Vertinga ir populiari kadagių veislė. Augalas išvestas iš 'Pfitzeriana Aurea' veislės .
2 Prekės

Panašios prekės (16):

Prekė pridėta į palyginimą.