• −30%
  • −30%

Kadagys gulsčiasis 'Andorra Wiltonii'

Kodas: BA/Juniperus horizontalis

9,50 €
6,65 € Sutaupote 30%
Su mokesčiais

Lot.Juniperus horizontalis 'Wiltonii' krūmas su gana sparčiu augimo greičiu Sukuria nuostabius, tankius, sandariai žemę dengiančius melsvos arba žalsvai melsvos spalvos kilimus. Po 10 metų auginimo krūmas yra apie 2-2,5 metro skersmens ir tik 0,1 metro aukščio. Ūgliai ir šakelės yra suglebusios, labai šakotos, jų galai nekyla į viršų. Visiškai atspari šalčiui (USDA 5a atšiaurumo zona).

Augalo amžius / vazono dydis / aukštis:
Kiekis
Atsiprašome, ši prekė jau išparduota.


  • Saugus užsakymas Saugus užsakymas
  • Greitas pristatymas Greitas pristatymas
  • Kokybės garantija Kokybės garantija

Juniperus horizontalis 'Wiltonii'

Sinonimai lot: Juniperus horizontalis 'Blue Rug'

Šliaužiantis krūmas su gana sparčiu augimo greičiu Sukuria nuostabius, tankius, sandariai žemę dengiančius kilimus. Po 10 metų auginimo krūmas yra apie 2-2,5 metro skersmens ir tik 0,1 metro aukščio. Ūgliai ir šakelės yra suglebusios, labai šakotos, jų galai nekyla į viršų. MažI,melsvos arba žalsvai melsvos spalvos. šiek tiek išsikišę ir smaili spygliukai tankiai apgaubia volelio formos ūglius.Šakelės lengvai įsišaknija, sukurdamos tankius ir patvarius kilimus. Žiemą krūmai įgauna šiek tiek purpurinę spalvą, ypač saulėtose vietose.
Atsparumas: visiškai atspari šalčiui (USDA 5a atšiaurumo zona).
Dirvožemis ir vieta: gerai auga net labai lengvose dirvose, kuriose mažai maistinių medžiagų. Sunkias dirvas prieš sodinant krūmus reikia supurenti įberiant smėlio. Reikalingos saulėtos vietos. Krūmas yra puiki alternatyva vejai, ypač sausose ir nederlingose vietose. Rekomenduojama auginti namų soduose ir ant šlaitų. Pasodinta ant pylimų, juos sustiprina ir apsaugo nuo erozijos, o kompaktiškas kilimas saugo dirvą nuo piktžolių. Rekomenduojamas sodinimo tankis yra 2 vienetai kvadratiniame metre. puikiai dera su kitais spygliuočiais, ypač  su auksinės spalvos spygliuočiais, sukurdami kontrastingą mėlyną foną. Labai įdomiai atrodo atramine sienele apsaugotuose šlaituose ar kalvose pasodinti krūmai. Tada kabantys ūgliai imituoja tekantį vandenį, pagyvina sodą. Panašų efektą galima pasiekti sodinant krūmus dideliuose konteineriuose. Jis tinka itin patrauklių iškilių akcentų sukūrimui. Tam tikslui pakanka prie krūmo pagrindo įkalti kuolą, prie kurio bus  galima  leisti lipti aukštyn stipriausius ūglius.
Kilmė: Amerikietiška veislė, kurią 1914 metais rinkai pristatė Wilton Nurseries iš Konektikuto, iki šiol yra labai populiari Europoje ir Amerikoje. Kai kur pardavimui dar siūlomas ir kitu pavadinimu „Blue Rug“.1984 m. veislei Britanijos karališkoji sodininkystės draugija suteikė AGM apdovanojimą.

Panašios prekės (16):

Prekė pridėta į palyginimą.