• −30%
  • −30%

Kadagys gulsčiasis 'Andorra Variegata'

Kodas: BA/Juniperus horizontalis

9,50 €
6,65 € Sutaupote 30%
Su mokesčiais

Juniperus horizontalis 'Andorra Variegata' patrauklus ir originalus krūmas. Neaukštas, plačiai išsikerojęs, visi ūgliai išlinkę į viršų, sukuria taurelės formą. Auga lėtai. Po dešimties metų užauga iki 0,3-0,4 m aukščio 0,6-0,7 m skersmens. Dekoratyvinis elementas - baltos spalvos dėmelės, kurios su kitais ryškiai žaliais ūgliais, suteikia įdomų vizualinį efektą.Visiškai atspari šalčiui ...

Augalo amžius / vazono dydis / aukštis:
Kiekis

  • Saugus užsakymas Saugus užsakymas
  • Greitas pristatymas Greitas pristatymas
  • Kokybės garantija Kokybės garantija

Juniperus horizontalis 'Andorra Variegata'

Patrauklus ir originalus krūmas. Neaukštas, plačiai išsikerojęs, visi ūgliai išlinkę į viršų, sukuria taurelės formą. Auga lėtai. Po dešimties metų užauga iki 0,3-0,4 m aukščio 0,6-0,7 m skersmens Stiebai apaugę tik spygliais. Dekoratyvinis elementas -spygliai be chlorofilo ,dėl to  jie baltos spalvos, kuri, palyginti su kitais ryškiai žaliais ūgliais, suteikia įdomų vizualinį efektą. Žiemai įgauna  šiek tiek violetinį atspalvį.
Atsparumas: visiškai atspari šalčiui (USDA 4 atšiaurumo zona ). Labai atsparus sausrai, gerai žiemoja.
Dirvožemis ir vieta: Gerai auga lengvose dirvose, kuriose mažai maistinių medžiagų. Sunkias dirvas prieš sodinant krūmus reikia supurenti įberiant smėlio. Augalui reikia saulėtų vietų. Šiek tiek rūgštus ir vidutiniškai drėgnas dirvožemis.Tai puiki alternatyva vejai, ypač sausose ir nederlingose vietose. Krūmus rekomenduojamas auginti namų soduose ,alpinariumuose , kapavietėse, šlaituose,kompozicijose su spygliuočiais, pylimuose....Pasodinus ant pylimų, juos sustiprina ir apsaugo nuo erozijos, o kompaktiškas kilimas saugo dirvą nuo piktžolių.Vis dėlto, turite atsiminti, kad tai itin fotofiliški augalai, todėl sodinti reikėtų saulėtose vietose. Pavėsyje ir drėgnoje vietoje augalai praranda spalvą, gražią formą, dažnai suserga, o jų ūgliai paruduoja ir žūva. Rekomenduojamas sodinimo tankis yra 2 vienetai kvadratiniame metre.
7 Prekės

Panašios prekės (16):

Prekė pridėta į palyginimą.