• −30%
  • −30%

Kadagys gulsčiasis 'Blue Forest'

Kodas: BA/Juniperus horizontalis

9,50 €
6,65 € Sutaupote 30%
Su mokesčiais

Lot.Juniperus horizontalis 'Blue Forest' šliaužiantis nykštukinis krūmas trumpomis šakelėmis, augantis vertikaliai. Kasmet užauga apie 4 cm aukščio ir apie 10 cm pločio.10 metų amžiaus pasiekia 0,3 m aukščio ir apie 1 m skersmens. Lapija adatų pavidalo, žaliai mėlyna spalva. Visiškai atspari šalčiui (USDA 4 atšiaurumo zona). Labai atsparus sausrai, gerai žiemoja.

Augalo amžius / vazono dydis / aukštis:
Kiekis

  • Saugus užsakymas Saugus užsakymas
  • Greitas pristatymas Greitas pristatymas
  • Kokybės garantija Kokybės garantija

Lot.:Juniperus horizontalis 'Blue Forest'

Originali žemaūgė stačiakampė veislė su vertikaliai išsidėsčiusiais trumpais ūgliais. Lėtas augimas. 10 metų amžiaus pasiekia 0,3 m aukščio ir apie 1 m skersmens. Kompaktiški ir patvarūs krūmai. Pavadinimas tiksliai atspindi augalo prigimtį, kuris iš tikrųjų primena miniatiūrinį pasakų mišką. Gausiai šakoti ūgliai. Daugybė trumpų, stačių šakelių, padengtų mažais, safyro žalsvais, aiškiai išsikišusiais spygliukais.
Atsparumas: visiškai atspari šalčiui (USDA 4 atšiaurumo zona ). Labai atsparus sausrai, gerai žiemoja. 
Dirvožemis ir vieta:Gerai auga lengvose dirvose, kuriose mažai maistinių medžiagų. Sunkias dirvas prieš sodinant krūmus reikia supurenti įberiant smėlio. Augalui reikia saulėtų vietų. Šiek tiek rūgštus ir vidutiniškai drėgnas dirvožemis.Tai puiki alternatyva vejai, ypač sausose ir nederlingose vietose. Krūmus rekomenduojamas auginti namų soduose ,alpinariumuose , kapavietėse, šlaituose,kompozicijose su spygliuočiais, pylimuose....Pasodinus ant pylimų, juos sustiprina ir apsaugo nuo erozijos, o kompaktiškas kilimas saugo dirvą nuo piktžolių.Vis dėlto, turite atsiminti, kad tai itin fotofiliški augalai, todėl sodinti reikėtų saulėtose vietose. Pavėsyje ir drėgnoje vietoje augalai praranda gražią formą, dažnai suserga, o jų ūgliai paruduoja ir žūva. Rekomenduojamas sodinimo tankis yra 2 vienetai kvadratiniame metre.
4 Prekės

Panašios prekės (16):

Prekė pridėta į palyginimą.