• −30%
  • −30%

Kadagys tarpinis 'Mint Julep'

Kodas: BA/Juniperus pfitzeriana

9,50 €
6,65 € Sutaupote 30%
Su mokesčiais

Pasižymi gana intensyviu augimu ir intensyvia žalia spalva. Po 10 metų pasiekia 1,5 m aukščio ir 2-3 metrų pločio. Spygliai trumpi, minkšti šviesiai žalios spalvos. Šakos nesigula ant žemės, o išsidėsčiusios sluoksniais, formuoja aukštus. visiškai atspari šalčiui (USDA 5a atšiaurumo zona ).

Augalo amžius / vazono dydis / aukštis:
Kiekis
Atsiprašome, ši prekė jau išparduota.


  • Saugus užsakymas Saugus užsakymas
  • Greitas pristatymas Greitas pristatymas
  • Kokybės garantija Kokybės garantija

Juniperus × pfitzeriana 'Mint Julep'

SInonimai lot.: Juniperus × media 'Mint Julep

 'Mint Julep' pasižymi gana intensyviu augimu ir intensyvia žalia spalva. Po 10 metų pasiekia 1,5 m aukščio ir 2-3 metrų pločio. Volelio formos ūgliai lapija susideda iš šviesiai žalių žvynų ir trumpų, minkštų spyglių. 'Mint Julep' šakos, skirtingai nuo kitų Pfitzer kadagių veislių, nesigula ant žemės, o išsidėsčiusios sluoksniais, formuoja aukštus, kurių dėka krūmai išlaiko iškilią, kompaktišką formą ir nėra išsiplėtę. Dėl šios priežasties veislė puikiai tinka kuriant kompozicijas su kitais spygliuočiais. Gražiai atrodo pavieniai egzemplioriai, ypač pasodinti atvirose vietose, tačiau grupiniai sodinimai parkuose ir dideliuose soduose atrodo dar įdomiau. Krūmai puikiai tinka miesto ir mikrorajonų želdiniams. 
Atsparumas:Veislė su mažais auginimo reikalavimais, visiškai atspari šalčiui (USDA 5a atšiaurumo zona ).
Dirvožemis ir vieta: gerai auga visose lengvose ir laidžiose , įskaitant ir mažai maistinių medžiagų turinčias dirvas.Sunkias dirvas prieš sodinant krūmus reikia supurenti įberiant smėlio. Augalui reikia saulėtų vietų. šiek tiek rūgštus ir vidutiniškai drėgnas dirvožemis.Tai puiki alternatyva vejai, ypač sausose ir nederlingose vietose. . Vis dėlto, turite atsiminti, kad tai itin fotofiliški augalai, todėl sodinti reikėtų saulėtose vietose. Pavėsyje ir drėgnoje vietoje augalai praranda gražią formą, dažnai suserga, o jų ūgliai paruduoja ir žūva.
Kilmė ir kiti ypatumai: Amerikietiška veislė, pirmą kartą pradėta auginti Kalifornijoje 1960 m.Komercinis įvadas: Monrovia Nursery Co., Kalifornija, 1960 m. JAV. Ji greitai sulaukė pripažinimo ir populiarumo Europoje. Krūmai pasižymi gana intensyviu augimu ir intensyvia žalia spalva.

Panašios prekės (16):

Prekė pridėta į palyginimą.