• −30%
  • −30%

Kadagys šliaužiantis 'Nana' (Posk.80 cm)

Kodas: BA/ Juniperus procumbens

55,00 €
38,50 € Sutaupote 30%
Su mokesčiais

Lot. Juniperus procumbens 'Nana' - skiepyta į stiebą (poskiepio aukštis 80 cm).Lėtai auganti šliaužianti veislė su gražiais, vešliais žaliais spygliais ir žemomis šakomis. Užauga iki 15-20 cm aukščio, 1-1,5 m skersmens, kasmet užauga apie 15 cm. Lengvai auginama veislė, atspari žemai temperatūrai ir sausrai.

Augalo amžius / vazono dydis / aukštis:
Kiekis

  • Saugus užsakymas Saugus užsakymas
  • Greitas pristatymas Greitas pristatymas
  • Kokybės garantija Kokybės garantija
Lot. Juniperus procumbens 'Nana'

Synonimai lot.: Juniperus procumbens 'Green Mound'

 Visžalis augalas, priklausantis kiparisų šeimai. Jis kilęs iš kalnuotų Japonijos vietovių. Krūmas su ūgliais, gulinčiais žemai ant žemės ir neaukštai nuo žemės, augantis centrinėje dalyje, sukuriantis tankius ,šviesiai žalius kilimus.  Krūmas auga lėtai, po 10 metų auginimo pasiekia iki 0,2 m aukščio ir  iki 1,5 m pločio, kasmet užauga apie 15 cm. Jauni ūgliai ilgi, žali ir lankstūs, vėliau stipriai išsišakoja ir tampa standūs. Šoninės šakelės trumpos, stačios. Maži, ylos formos spygliai, 6-8 mm ilgio ir 2 mm pločio, yra standūs, dygliuoti, susibūrę į 3 sraigtus, iš apačios šviesiai žalios, išgaubti ir blizgūs viršuje, su ryškia, šiek tiek sidabrine vaga.
 Rutuliški vaisia, 8 mm skersmens, žali, padengti pilka vaškine danga, sunokę tamsiai rudi. Viduje yra 2-3 sėklos.
Atsparumas ir vieta: Maži dirvožemio ir drėgmės reikalavimai. Lengvai auginama veislė, atspari žemai temperatūrai (USDA 6 atšiaurumo zona ) ir sausrai. Labai fotofiliškas augalas, reikalaujantis gerai saulėtų vietų. Vienas geriausių spygliuočių žemės dangos augalų, sukuriančių labai tankius ir kompaktiškus kilimėlius. Rekomenduojama sodinti alpinariumuose, ant sienų ir šlaitų. Taip pat įdomios formos, įskiepytos ant koto, siūlomos mažų, verkiančių medžių pavidalu. Jie puikiai tinka auginti konteineriuose saulėtuose balkonuose ir terasose.
Kilmė ir kiti ypatumai: 'Nana' veislė, kurią Japonijoje išvedė A. Hill iš Amerikos medelyno D. Hill Nursery Co, 1904 m. pradėta prekiauti kaip Juniperus. japonica 'Nana'. Tai  lėtai auganti veislė su gražiais, vešliais žaliais spygliais ir žemomis šakomis.Jam būdingi labai standūs, stori pagrindiniai ūgliai ir trumpos, stačios šakos. Palyginti platūs ir trumpi, dygliuoti spygliai, melsvai žali, šviesūs ir blizgūs, žiemą įgauna šiek tiek purpurinę spalvą. Šiuo metu tai pati populiariausia  kadagių veislė ir plačiai prieinama prekyboje.
3 Prekės

Panašios prekės (3):

Prekė pridėta į palyginimą.