• −30%
  • −30%

Veigelė gražiažiedė 'Nana Variegata'

Kodas: Weigela florida Nana Variegata

8,00 €
5,60 € Sutaupote 30%
Su mokesčiais

Kompaktiškas, tankus, apvalios formos ir baltai margais lapais krūmas. Užauga iki 1,5 m aukščio ir apie 2 m pločio, vidutinio augimo. Idealiomis sąlygomis gyvenimo trukmė iki 30 metų.

Augalo amžius / vazono dydis / aukštis:
Kiekis

  • Saugus užsakymas Saugus užsakymas
  • Greitas pristatymas Greitas pristatymas
  • Kokybės garantija Kokybės garantija

Aukštis

1,5 m

Plotis

2 m

Žydėjimas

gegužė-liepa, rugsėjis

Atsparumas

Šalčiui atspari

Stačios šakos, į šoną lenktais galiukais, sumedėja su amžiumi, žievė - pilkai ruda. Lapai beveik bekočiai, elipsiški, smailia viršūne, dantyti išilgai kraštų, apačioje šiek tiek pūkuoti. Labai dekoratyvus savo marga spalva, ryškiai žali su baltai kreminiu apvadu. Gražūs ir stambūs varpelio formos žiedai džiugina savo spalvų įvairove. Žiedai yra baltai rožinės arba tamsiai raudonos spalvos susitelkę žiedynuose po 3-4 vienetus. Žydi gegužės pabaigoje – liepos pradžioje, gausiai ir kartoja žydėjimą rudenį.

Veigelės: kaip šiais augalais pasirūpinti?

Daugiausia medžių ir krūmų žiedais pasidabina gegužės antrojoje pusėje ir birželio pradžioje. Tuomet atrodo, kad žydi viskas, kas tik gali. Iš gausybės augalų išsiskiria veigelės. Jos ne išnyksta žiedų simfonijoje, o pirmauja. * Veigelių agrotechnika nėra sudėtinga. Pagrindinės sąlygos – užtektinai šviesos, derlinga dirva, tręšimas ir tolygus laistymas visą vegetacijos laiką. Kitaip tariant, joms sode reikia tokių pat sąlygų, kokias mes sukuriame daugeliui krūmų. * Problemų dėl ligų ir kenkėjų kils mažai. * Šie augalai lengvai pakelia genėjimą. Kiekvienais metais, birželio mėnesį, nugnybiamos vienmečių ūglių viršūnės. Šitaip pristabdomas augimas, suformuojama laja, kuri per daug nesutankėja. Be to, augalas po gausaus žydėjimo sutaupo jėgų. Bet reikėtų atminti, kad šie ūgliai ateinančiais metais sukraus žiedus, todėl nereikėtų per daug įsismaginti. * Krūmai gyvena apie 50–60 metų. Ne tiek ir daug, bet ne tiek ir mažai. Senstančius krūmus lengva dauginti sėklomis, žaliais ar pusiau sumedėjusiais auginiais. Nešildomuose šiltnamiuose jų išlikimo ir geros šaknų sistemos sudarymo procentas labai aukštas – beveik šimtaprocentinis. Mūsų sodininkams veigelė – dėkinga ir jautri sodo gyventoja, nuraminanti ir įkvepianti tuomet, kai po sunkių pavasarinių darbų galima ištiesti nugarą ir pasigėrėti savo darbo vaisiais.

2 Prekės
Lapai
ryškiai žali su baltai kreminiu apvadu
Žiedai
baltai rožiniai

Panašios prekės (16):

Prekė pridėta į palyginimą.