• −30%
  • −30%

Veigelė gražiažiedė 'Candida'

Kodas: Weigela florida Candida

8,00 €
5,60 € Sutaupote 30%
Su mokesčiais

Vidutinio dydžio kompaktiškas krūmas tankia laja ir išlinkusiomis šoninėmis šakomis. Užauga iki 2 - 2,5 m aukščio ir iki 3,5 m pločio. Žydi gegužės-birželio mėnesiais.

Augalo amžius / vazono dydis / aukštis:
Kiekis

  • Saugus užsakymas Saugus užsakymas
  • Greitas pristatymas Greitas pristatymas
  • Kokybės garantija Kokybės garantija

Aukštis

2,5 m

Plotis

3,5 m

Žydėjimas

gegužė-birželis

Atsparumas

Šalčiui atspari

Vidutinio dydžio kompaktiškas krūmas tankia laja ir išlinkusiomis šoninėmis šakomis. Užauga iki 2 - 2,5 m aukščio ir iki 3,5 m pločio. Žydi gegužės-birželio mėnesiais. Žiedai stambūs, varpelio formos, balti, 3,5-4 cm skersmens, susitelkę į žiedynus po 3-4 vienetus pernykščių ūglių galuose. Žiedai savo svoriu daliai išlenkia krūmo šakeles. Vasaros pabaigoje gausus pakartotinis žydėjimas. Skirtingai nuo kitų baltai žydinčių veislių, ši veigelė išlaiko švariai baltą žiedų spalvą per visą žydėjimo periodą. Žiedai gražiai išryškėja tarp sodriai žalių lapų. Lapai elipsiški su smailiu galu, rudenį nekeičia spalvos.

Veigelės: kaip šiais augalais pasirūpinti?

Daugiausia medžių ir krūmų žiedais pasidabina gegužės antrojoje pusėje ir birželio pradžioje. Tuomet atrodo, kad žydi viskas, kas tik gali. Iš gausybės augalų išsiskiria veigelės. Jos ne išnyksta žiedų simfonijoje, o pirmauja. * Veigelių agrotechnika nėra sudėtinga. Pagrindinės sąlygos – užtektinai šviesos, derlinga dirva, tręšimas ir tolygus laistymas visą vegetacijos laiką. Kitaip tariant, joms sode reikia tokių pat sąlygų, kokias mes sukuriame daugeliui krūmų. * Problemų dėl ligų ir kenkėjų kils mažai. * Šie augalai lengvai pakelia genėjimą. Kiekvienais metais, birželio mėnesį, nugnybiamos vienmečių ūglių viršūnės. Šitaip pristabdomas augimas, suformuojama laja, kuri per daug nesutankėja. Be to, augalas po gausaus žydėjimo sutaupo jėgų. Bet reikėtų atminti, kad šie ūgliai ateinančiais metais sukraus žiedus, todėl nereikėtų per daug įsismaginti. * Krūmai gyvena apie 50–60 metų. Ne tiek ir daug, bet ne tiek ir mažai. Senstančius krūmus lengva dauginti sėklomis, žaliais ar pusiau sumedėjusiais auginiais. Nešildomuose šiltnamiuose jų išlikimo ir geros šaknų sistemos sudarymo procentas labai aukštas – beveik šimtaprocentinis. Mūsų sodininkams veigelė – dėkinga ir jautri sodo gyventoja, nuraminanti ir įkvepianti tuomet, kai po sunkių pavasarinių darbų galima ištiesti nugarą ir pasigėrėti savo darbo vaisiais.

5 Prekės
Lapai
žali
Žiedai
balti

Panašios prekės (16):

Prekė pridėta į palyginimą.