• −30%
  • −30%

Veigelė gražiažiedė 'Bristol Ruby'

Kodas: Weigela florida Bristol Ruby

8,00 €
5,60 € Sutaupote 30%
Su mokesčiais

Žydintis lapuotis krūmas, užaugantis iki 2,4 m aukščio ir 1,8 m pločio. Lapeliai žalios spalvos, pavasario pabaigoje - vasaros pradžioje pražysta tamsiai raudonos piltuvėlio formos žiedai.

Augalo amžius / vazono dydis / aukštis:
Kiekis
Atsiprašome, ši prekė jau išparduota.


  • Saugus užsakymas Saugus užsakymas
  • Greitas pristatymas Greitas pristatymas
  • Kokybės garantija Kokybės garantija

Aukštis

2,4 m

Plotis

1,8 m

Žydėjimas

gegužė-birželis

Atsparumas

Šalčiui atspari

Ypatingo dekoratyvumo, ypač žydėjimo metu, krūmas, vertinamas dėl ryškių žiedų. Rekomenduojama sodinti nuo vėjų apsaugotoje vietoje, genėjimas iš karto po žydėjimo. Žydi du kartus - gausiai pavasarį, o vasaros pabaigoje žydėjimas mažiau intensyvus. Tinka auginti pavieniui ar grupėse, gyvatvorėms formuoti.

Veigelės: kaip šiais augalais pasirūpinti?

Daugiausia medžių ir krūmų žiedais pasidabina gegužės antrojoje pusėje ir birželio pradžioje. Tuomet atrodo, kad žydi viskas, kas tik gali. Iš gausybės augalų išsiskiria veigelės. Jos ne išnyksta žiedų simfonijoje, o pirmauja. * Veigelių agrotechnika nėra sudėtinga. Pagrindinės sąlygos – užtektinai šviesos, derlinga dirva, tręšimas ir tolygus laistymas visą vegetacijos laiką. Kitaip tariant, joms sode reikia tokių pat sąlygų, kokias mes sukuriame daugeliui krūmų. * Problemų dėl ligų ir kenkėjų kils mažai. * Šie augalai lengvai pakelia genėjimą. Kiekvienais metais, birželio mėnesį, nugnybiamos vienmečių ūglių viršūnės. Šitaip pristabdomas augimas, suformuojama laja, kuri per daug nesutankėja. Be to, augalas po gausaus žydėjimo sutaupo jėgų. Bet reikėtų atminti, kad šie ūgliai ateinančiais metais sukraus žiedus, todėl nereikėtų per daug įsismaginti. * Krūmai gyvena apie 50–60 metų. Ne tiek ir daug, bet ne tiek ir mažai. Senstančius krūmus lengva dauginti sėklomis, žaliais ar pusiau sumedėjusiais auginiais. Nešildomuose šiltnamiuose jų išlikimo ir geros šaknų sistemos sudarymo procentas labai aukštas – beveik šimtaprocentinis. Mūsų sodininkams veigelė – dėkinga ir jautri sodo gyventoja, nuraminanti ir įkvepianti tuomet, kai po sunkių pavasarinių darbų galima ištiesti nugarą ir pasigėrėti savo darbo vaisiais.

Lapai
žali
Žiedai
tamsiai raudoni

Panašios prekės (16):

Prekė pridėta į palyginimą.