• −30%

Šluotelinė hortenzija Early Sensation ® 'Bulk' PBR

Kodas: PZ/Hydrangea paniculata

15,00 €
10,50 € Sutaupote 30%
Su mokesčiais

(Hydrangea paniculata Early Sensation) patentuota veislė, išauga iki 125-150cm aukščio ir 100-125cm pločio. Žiedai pradžioje kreminės baltos spalvos ir subręsta iki sodrios rožinės ar net šviesiai violetinės spalvos. Žydi nuo birželio vidurio - viena Ilgiausiai žydinčių hortenzijų rinkoje. Atspari šalčiui iki -25°C

Augalo amžius / vazono dydis / aukštis:
Kiekis

  • Saugus užsakymas Saugus užsakymas
  • Greitas pristatymas Greitas pristatymas
  • Kokybės garantija Kokybės garantija

Aukštis

1,5 m

Žydėjimas

VI - X mėn.

Atsparumas

Šalčiui atspari

Vieta

Dalinis pavėsis

Hydrangea paniculata Early Sensation ® 'Bulk' PBR

Prekybinis pavadinimas:Hydrangea paniculata Early Sensation

Selekcinis pavadinimas:Hydrangea paniculata 'Bulk'

Sinonimai:Hydrangea paniculata Quickfire

 Ši hortenzija išauga iki 125-150cm aukščio ir 100-125cm pločio , turi didelius žiedynus, sudarytus iš sterilių ir derlingų gėlių, žydi paprastai nuo birželio vidurio. Žiedai pradžioje  kreminės baltos spalvos ir subręsta iki sodrios rožinės ar net šviesiai violetinės spalvos. Kadangi rožiniai žiedai išlieka ilgai ant augalo,  tol, kol vasaros pabaigoje išauga nauji žiedlapiai, todėl  patraukliai atrodo, ir balti, ir rausvi žiedynai. Todėl „Bulk“ yra viena iš  ilgiausiai žydinčių hortenzijų rinkoje.

Atsparumas: atspari šalčiui iki -25°C

Dirvožemis ir vieta:reikalingos šiek tiek rūgščios, humusingos dirvos, bet gerai auga vidutinėse sodo dirvose. Mėgsta drėgną dirvą, ypač žydėjimo metu.  Mėgsta saulėtą vietą arba pusiau pavėsį.

Kilmė ir kiti ypatumai: tai nepaprasta hortenzijos veislė, kurią kaip atsitiktinį sodinuką atrado Rein Bulk 1991 m.. Nyderlanduose.Ji nustebino selekcininką itin ankstyvu žydėjimu, jau gegužės pabaigoje išaugindama pirmuosius žiedynus. Jis gavo prekės pavadinimą Early Sensation, kuris yra šiek tiek klaidinantis, nes šis pavadinimas taip pat naudojamas hortenzijai  iš Forever&Ever® serijos. Veislė buvo patentuota pagal PP16 812 2006 m.

Pastaba:  Hydrangea paniculata Early Sensation 'Bulk' PBR  -Santrumpa PBR Plant Breeders' Rights(augalų selekcininkų teisės) reiškia, kad veislė buvo pateikta Bendrijos augalų veislių tarnybai (CPVO) ir yra saugoma visose ES šalyse.Dauginimas draudžiamas:EU PBR: 18450
3 Prekės

Panašios prekės (16):

Prekė pridėta į palyginimą.