• −30%

Šluotelinė hortenzija Fraise Melba®'Renba' PBR

Kodas: PZ/ Hydrangea paniculata

13,80 €
9,66 € Sutaupote 30%
Su mokesčiais

Lot.: Hydrangea paniculata 'Fraise Melba' nauja patentuota veislė su stipriais stiebais ir nuostabiais žiedais, kurie pradžioje šviesiai žalios spalvos, vėliau keičiasi į kreminės baltos spalvos, galiausiai tamsėja iki švytinčios rožinės ir purpurinės rožinė spalvos. Žydi nuo liepos vidurio iki vėlyvo rudens. .Per 7-10 metų užauga apie 1,5-2 m aukščio ir šiek tiek mažesnio pločio.

Augalo amžius / vazono dydis / aukštis:
Kiekis
Atsiprašome, ši prekė jau išparduota.


  • Saugus užsakymas Saugus užsakymas
  • Greitas pristatymas Greitas pristatymas
  • Kokybės garantija Kokybės garantija

Aukštis

1,5 m

Žydėjimas

VII - X mėn.

Atsparumas

Šalčiui atspari

Vieta

Dalinis pavėsis

lot. Hydrangea paniculata Fraise Melba 'Renba'

Išaugina gražius, apie 16 cm ilgio ir 12 cm pločio žiedus, sudarytus iš dažniausiai sterilių (ryškių) žiedų, kurie pradžioje  šviesiai žalios spalvos, vėliau keičiasi į kreminės baltos spalvos, galiausiai  paskatinti šaltesnių vasaros naktų - tamsėja ir  tampa švytinčios rožinės ir purpurinės rožinė spalvos. Žydi nuo liepos vidurio iki vėlyvo rudens. Kaštoninės-rausvos spalvos stiebai, kurie yra pakankamai stiprūs, kad išlaikytų žiedynus vertikaliai ir nesilenktų net po stipraus lietaus.Per 7-10 metų augalas užauga apie 1,5-2 m aukščio ir šiek tiek mažesnio pločio. Ankstyvą pavasarį (kovo mėnesį) augalus reikia smarkiai genėti – nupjaukite visą praėjusių metų augimą tik iki 10 cm ir pašalinkite visas plonas arba sergančias šakas, kad paskatintumėte naujų ir stiprių stiebų augimą.

Atsparumas:visiškai atspari šalčiui iki -30°C.

Dirvožemis ir vieta:hortenzija geriausiai augs pusiau pavėsyje, tačiau galima sodinti ir saulėtoje vietoje. Dirvožemis auginimui turi būti drėgnas, humusingas ir šiek tiek rūgštus. Hortenzija atspari šalčiui visoje šalyje, žiemai nereikia dengti. Siekiant kokybiškesnio žydėjimo,didesnių žiedynų, rekomenduojama nugenėti anksti pavasarį ,paliekant  tik 30-50%.aukščio.

Kilmė ir kiti ypatumai:FRAISE MELBA® apdovanojimus pelniusios veislės VANILLE FRAISE® 2006 m. patobulinimas, išvestas to paties prancūzų selekcininko Jean Renault. JAV patentas Nr.PP28509 suteiktas 2017 m.

Pastaba:  Hydrangea paniculata 'Fraise Melba' PBR  -Santrumpa PBR Plant Breeders' Rights(augalų selekcininkų teisės) reiškia, kad veislė buvo pateikta Bendrijos augalų veislių tarnybai (CPVO) ir yra saugoma visose ES šalyse.Dauginimas draudžiamas:EU 46598

Panašios prekės (16):

Prekė pridėta į palyginimą.