• −30%
  • −30%

Šviesioji hortenzija 'BellaRagazza' ® Blanchetta PBR

Kodas: BA/ Hydrangea arborescens 'Ncha5'

12,00 €
8,40 € Sutaupote 30%
Su mokesčiais

(Lot.Hydrangea arborescens) pirmoji pasaulyje nykštukinė 'Annabelle' tipo hortenzija! Išauga tik 50 cm aukščio ir 75 cm pločio. Dideli žiedai pradžioje šviesiai rožinės spalvos , vėliau pasikeičia į grynai baltą. Žydi nuo vasaros pradžios iki vėlyvo rudens.

Augalo amžius / vazono dydis / aukštis:
Kiekis
Atsiprašome, ši prekė jau išparduota.


  • Saugus užsakymas Saugus užsakymas
  • Greitas pristatymas Greitas pristatymas
  • Kokybės garantija Kokybės garantija

Aukštis

0,5 m

Žydėjimas

VII - X mėn.

Atsparumas

Šalčiui atspari

Vieta

Dalinis pavėsis

Lot.: BellaRagazza Blanchetta 'Ncha5'

Sinonimai:Hydrangea arborescens 'Ncha5'

Hydrangea arborescens Invincibelle Wee White

Pirmoji pasaulyje nykštukinė 'Annabelle' tipo hortenzija! Išauga tik 50 cm aukščio ir 75 cm pločio. Natūraliai auga taisyklingos suplotos formos ir turi stiprias šakas. Dideli žiedai pradžioje šviesiai rožinės spalvos , vėliau pasikeičia į grynai baltą. Žydi nuo vasaros pradžios iki vėlyvo rudens. Genėti anksti pavasarį iki 20-25 cm.

Atsparumas: visiškai atspari šalčiui iki -30°C. 

Dirvožemis ir vieta:hortenzija geriausiai augs pusiau pavėsyje, tačiau galima sodinti ir saulėtoje vietoje. Dirvožemis auginimui turi būti drėgnas, humusingas ir šiek tiek rūgštus. Hortenzija atspari šalčiui visoje šalyje, žiemai nereikia dengti. Siekiant kokybiškesnio žydėjimo,didesnių žiedynų, rekomenduojama nugenėti anksti pavasarį ,paliekant  tik 30-50%.aukščio.

Kilmė ir kiti ypatumai: Veisėjas: Dr. Tomas Ranney, Šiaurės Karolina, JAV.

Pastaba:   BellaRagazza 'Ncha5' PBR  -Santrumpa PBR Plant Breeders' Rights(augalų selekcininkų teisės) reiškia, kad veislė buvo pateikta Bendrijos augalų veislių tarnybai (CPVO) ir yra saugoma visose ES šalyse.Dauginimas draudžiamas:EU PBR 52714

Panašios prekės (16):

Prekė pridėta į palyginimą.