• −30%

Hortenzija šluotelinė Levana 'Cov' PBR

Kodas: Levana 'Cov'PBR

30,00 €
21,00 € Sutaupote 30%
Su mokesčiais

Šluotelinė hortenzija Levana'Cov' PBR - įspūdinga veislė pasiekianti nemažą 2-2,5 m. aukštį, 1-1,5 m.plotį. Kūginiai žiedynai didžiuliai, maždaug 50 cm.ilgio. Spalva praktiškai visą vegetacijos laiką sniego baltumo, žydėjimo pabaigoje saulėtose vietose ji tampa rausva. Paprastai pražysta liepos pradžioje ir žydi iki rugsėjo pabaigos. Visiškai atspari šalčiui -34'C(USDA 5 atšiaurumo zona).

Augalo amžius / vazono dydis / aukštis:
Kiekis

  • Saugus užsakymas Saugus užsakymas
  • Greitas pristatymas Greitas pristatymas
  • Kokybės garantija Kokybės garantija

Aukštis

2-2,5 m

Plotis

1-1,5 m

Žydėjimas

Liepa-rugsėjis

Atsparumas

Atspari šalčiui

Vieta

Dalinis pavėsis

Drėgmė

Didelė

Hortenzija šluotelinė Levana 'Cov'PBR. (lot. Hydrangea paniculata 'Cov')

Veislės ypatumai: Įspūdinga veislė pasiekianti nemažą 2-2,5 m. dydį, (1-1,5 m.plotį) (palankiomis sąlygomis - gali išaugti iki 3-5 metrų aukščio!) Kūginiai žiedynai didžiuliai, maždaug 50 cm ilgio. Spalva praktiškai visą vegetacijos laiką sniego baltumo, žydėjimo pabaigoje saulėtose vietose ji tampa rausva. Paprastai pražysta liepos pradžioje ir žydi iki rugsėjo pabaigos. Lapai didesni už kitų šluotelinių hortenzijų, su išraiškingu, iškarpytu kraštu, labai dekoratyvūs. Milžiniški žiedynai dideli ir sunkūs, todėl kartais reikia nupjauti hortenziją, kad sustiprėtų ūgliai. Žydėjimo metu jinai ne tik patraukia akį, bet ir subtiliu kvapu traukia drugelius. Augimo įprotis ir ekspansija panaši į „October Bride“ veislę, tačiau 'Levana' daug didesnė. Dėl savo dydžio ir didelio vandens poreikio, jinai turėtų augti daliniame pavėsyje. Optimaliausias variantas apatinė dalis pavėsyje, viršus - daliniame pavėsyje ar saulėje.

Dirvožemis turi būti derlingas ir pakankamas vandens kiekis. Atspari veislė, praktiškai neserga ir nepuola kenkėjai. Veislė puikiai tinka sodinti didesniuose kiemo soduose ,ar gėlynuose kartu su kitais krūmais ir daugiamečiais augalais.

Dirvožemis: derlingas, vidutiniški drėgnas,lengvai rūgštus (pH 5-6).

Atsparumas: Visiškai atspari šalčiui -34'C (USDA 5 atšiaurumo zona) ligoms ir kenkėjams.

Kilmė: atradėjas, selekcininkas: Johan Possemiers. Pastaba: 'Levana Cov' PBR -santrumpa PBR Plant Breeders' Rights(augalų selekcininkų teisės) reiškia, kad veislė buvo pateikta Bendrijos augalų veislių tarnybai (CPVO) ir yra saugoma visose ES šalyse.

1 Vienetas

Panašios prekės (16):

Prekė pridėta į palyginimą.