• −30%

Šluotelinė hortenzija 'Petite Star' ® PBR

Kodas: Hydrangea paniculata

13,00 €
9,10 € Sutaupote 30%
Su mokesčiais

Populiari veislė, mėgiama auginti vazonuose kaip sodų,terasų papuošimas. Kompaktiškas krūmelis, užaugantis iki 55cm aukščio ir 90cm.pločio. 

Augalo amžius / vazono dydis / aukštis:
Tiekėjas
Kiekis

  • Saugus užsakymas Saugus užsakymas
  • Greitas pristatymas Greitas pristatymas
  • Kokybės garantija Kokybės garantija

Aukštis

55cm

Žydėjimas

VI - X mėn.

Atsparumas

Šalčiui atspari

Vieta

Dalinis pavėsis

Hydrangea paniculata ‘SMHPFL’ Fire Light 
Akį traukianti nauja patentuota šluotelinė hortenzija .Išauga apie 170 cm aukščio ir 125 cm pločio Pasižymi labai dideliais žiedynais, galinčiais užaugti iki 40 cm. Pradinė žiedų spalva balta, vėliau keičia spalvą iš rožinės į intensyviai raudoną. Žydi nuo birželio iki pirmųjų šalnų.
Atsparumas: Atspari šalčiui iki -25°C. 
Dirvožemis ir vieta: šluotelinė hortenzija geriausiai augs pusiau pavėsyje, tačiau galima sodinti ir saulėtoje vietoje. Dirvožemis auginimui turi būti drėgnas, humusingas ir šiek tiek rūgštus. Hortenzija yra atspari šalčiui visoje šalyje, žiemai nereikia dengti. Siekiant kokybiškesnio žydėjimo,didesnių žiedynų, rekomenduojama nugenėti anksti pavasarį ,paliekant 30-50 proc.aukščio.

Pastaba:  ‘SMHPFL’ Fire Light PBR  -Santrumpa PBR Plant Breeders' Rights(augalų selekcininkų teisės) reiškia, kad veislė buvo pateikta Bendrijos augalų veislių tarnybai (CPVO) ir yra saugoma visose ES šalyse.Dauginimas draudžiamas:EU PBR 52714

13 Prekės

Panašios prekės (16):

Prekė pridėta į palyginimą.